Sıkça Sorulan Sorular

 • ÇALIŞMA SAATLERİNİZ NEDİR?
  www.leventciceksiparisi.com mağazası 7 gün 24 saat açıktır. İsterseniz 0212 – 285 27 79 numaralı telefondan da çiçek siparişi verebilirsiniz.
   
 • SİPARİŞİ VERDİM ŞİMDİ NE OLACAK?
  Siparişinizi verdiğinizde www.leventciceksiparisi.com size siparişinizin alındığını bildiren bir teşekkür e-mail’i yollayacaktır. Saat 18.00’e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün teslim edilir. Siparişiniz ile ilgili bir sorun olduğunda firmamız tarafından sizinle irtibata geçilecektir. www.leventciceksiparisi.com verdiğiniz bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmaz, e-posta adresinize siz istemedikçe reklam amaçlı e-postalar göndermez.
   
 • SİPARİŞİMİN TESLİM EDİLDİĞİNİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?
  Alışverişinizi bitirdiğinizde size bir sipariş numarası verilmektedir. İstediğiniz zaman Sipariş Takip seçeneğinden veya (0212) 285 27 79 numaralı telefondan bize ulaşarak siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş Takip için üye girişi sonrasındaki Siparişlerim linkine tıklamanız yeterlidir.
   
 • KREDİ KARTIMA İLAVE ÜCRETLER YANSITILACAK MI?
  Sadece siparişinizin tutarı kadar miktar kredi kartınızdan tahsil edilir. İstanbul haricindeki illere göndereceğiniz siparişlerinizde çiçeğin teslim edileceği adres eğer anlaşmalı çiçek mağazalarımıza 25 km’yi aşan bir mesafede ise 25 TL yol ücreti daha sonra ilave edilebilir. Böyle bir durum olduğu taktirde firmamız sizinle irtibata geçecektir. Fiyatlarımıza KDV dahildir.
   
 • ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN ÜYE OLMAM GEREKİYOR MU?
  Sitemizden ürün sipariş etmek için üye olmanıza gerek yoktur. Sipariş esnasında istenen bilgileri girerek siparişinizi güvenle verebilirsiniz.
   
 • ALICI YERİNDE YOK İSE SİPARİŞİM KİME TESLİM EDİLİR?
  Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde komşu daireye veya apartman görevlisine,sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.
   
 • SİPARİŞİM DAĞITIMA ÇIKMADAN ÖNCE BENİ ARAYACAK MISINIZ?
  Aksi belirtilmediği sürece firmamız sizinle dağıtım öncesi irtibata geçmeyecektir. Adres bilgilerinde herhangi bir eksiklik veya dağıtımla ilgili bir problem olması durumunda sizinle hemen irtibata geçeceğiz.
   
 • ÖZEL İSTEKLERİM OLABİLİR Mİ?
  Firmamız size en iyi hizmeti verebilmek amacıyla çalışmaktadır. Her türlü özel isteğinizi alışverişinizi yaparken telefondan (0212) 285 27 79 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   
 • SİPARİŞİMİN TESLİMİ ÖNCEDEN BELİRLİ BİR SAATTE YAPILABİLİR Mİ?
  Vereceğiniz siparişler saat 10.00-14.00 ve 14.00-18.30 saatleri arasında teslim edilir. Nikah ve düğün için verdiğiniz siparişleriniz tam saatinde yerine getirilir. Lütfen alışveriş sırasında belirtiniz, 18.30’dan sonra teslim edilmesini istediğiniz siparişler için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Daha detaylı bilgi için “Teslim Şartları”nı okuyabilirsiniz.